wood bag

Štýlové a praktické

doplnky k vášmu OFYRu


Pizza Oven SET Cena: 429,00 €

Ak existuje nejaké grilovacie príslušenstvo, ktoré je dnes veľmi populárne, potom je to určite pec na pizzu. Vďaka prírodnému teplu z pálenia dreva sa OFYR hodí na výrobu vynikajúcej pizze ako nič iné.

 

Rúra na pizzu OFYR sa skladá z obojstrannej liatinové platne, na nej umiestneného pizza kameňa a dvojitého oceľového plášťa, ktorého vonkajší zvon sa otáča na zvone vnútornom. Liatinová platňa má otvory ktorými teplo z ohniska OFYR prichádza do horného zvonu a umožňuje tak rýchle pečenie pizze. Otáčaním gombíka na plášti pece možno upraviť veľkosť otvoru medzi vnútorným a vonkajším zvonom. Čím väčší je otvor, tým viac prúdi vzduch a tým viac tepla v peci vzniká.

20201029 TMO TMJ3432

 

Pre otváranie/zatváranie pece by ste mali použiť žiaruvzdorné rukavice, napríklad rukavice OFYR Gloves, pretože gombík môže byť veľmi horúci. Pec na pizzu možno použiť aj ako bežnú rúru. Pri výrobe pizze sa na na hladkú stranu liatinovej platne položí pizza kameň. Druhá strana platne je rebrovaná a možno ju tiež použiť ako grilovaciu platňu. Rúra OFYR Pizza Oven je k dispozícii v rovnakej veľkosti pre modely OFYR 85 aj OFYR 100. Iba podstavec je u oboch modelov odlišný. Súčasťou balenia je aj lopata na vkladanie pizze.

Dostupná pre modely 85 aj 100 

Pre viac informácii kontaktujte svojho predajcuSúbory na prevzatie


OFYRPO43 05 Product Sheet 11k OFYR Pizza Unit CZ 112 KB

Kontaktný formulár