OFYR Sven 3

Máte otázku?

Tu nájdete odpovede na najčastejšie otázky ohľadom OFYRu.


FAQ

 • Ako očistím popol z OFYRu?

  Potom ako OFYR úplne vychladne, popol malou lopatkou vyhodím do odpadu.


 • Ako OFYR ošetrím po grilovaní?

  Po skončení grilovania zoškriabeme nečistoty a natrieme olejom. Tým je platňa ošetrená, ak chceme platňu ochrániť od mechanických nečistôt (peľ, lístie, ...), použijeme pokrývky z príslušenstva.


 • Čo sa stane ak bude pršať?

  Nemusíte sa báť, že voda ostane stáť v OFYRe. Každý jeden má totiž otvor na odtok vody, ktorá stečie po konštrukcií z vnútornej strany. Pri modeloch Storage a Island uložené drevo ostane samozrejme v suchu. 


 • Čím sa kúri v OFYRe?

  Ako palivo sa používa suché tvrdé drevo.


 • Ako ho čistiť?

  Špachtľou a olejom. OFYR špachtľou sa nečistoty zoškrabnú do ohňa a platňu potrieme olejom, tým je gril pripravený na ďalšie pečenie. Po skončení grilovania tak isto oškriabeme a natrieme olejom. Tým je platňa ošetrená. 


 • Kde sa vyrába OFYR?

  Všetky výrobky značky OFYR sú vyrábané v Holandsku.


 • Ako dlho trvá zahriatie grilu?

  Na zohriatie platne stačí iba 30 - 40 minúť.


 • Kde nájdem recepty, ktoré môžem na OFYRe robiť?

  Najlepší zdroj je určite naša Ofyr Kuchárka Cookbook, alebo facebook Ofyr taktiež newsletter alebo Ofyr Club, kde môžete registrovať svoje produkty a získať prístup k prémiovému obsahu.


 • Aké sú hlavné výhody OFYRu?

  Spoločenské grilovanie a varenie, jednoduchá údržba, ľahká manipulácia, samozrejme jedinečný dizajn a najmä chutné a zdravé jedlá. Toto sú len niektoré z výhod. Ofyr mení predstavy o grilovaní a posúva váš zážitok na nový level. 

  Grilovanie v kruhu priateľov ponúka zážitok z varenia ktorého sa môže zúčastniť každý. Údržba spočíva v jednoduchom čistení a práca s grilom je veľmi jednoduchá. 

  Neváhajte sa nás opýtať ak máte otázky ohľadom práce s Ofyrom. 


 • Videl som ponuku podobných grilov, mali aj rôzny iný tvar, napríklad štvorec. Prečo je OFYR najlepší?

  Značka Ofyr je absolútnym priekopníkom v segmente ohniskových grilov. Koncept Ofyr poznajú odborníci a šéfkúchári po celom svete, medzi nimi aj Michelinskí kuchári a reštaurácie. Dôležitým je aj fakt že OFYR sa predáva už vo viac ako 80 krajinách sveta a je overený naozaj širokou verejnosťou. 

  Hlavná prednosť značky Ofyr spočíva v celom koncepte záhradného varenia. Pozrite si našu stále rozširujúcu sa ponuku príslušenstva pre grilovanie a varenie spolu so záhradným nábytkom. Ofyr  ponúka komlexný udržateľný dizajnový produkt ktorý budete využívať počas celého roka. 

  V neposlednom rade OFYR bol vyvíjaný špecialistami niekoľko mesiacov. Naše materiály a zmesi ocele sme skúšali a testovali dovtedy, kým výsledky nezaručili jedinečné vlastnosti Ofyru - trvácnosť, odolnosť, jednoduchá údržba. 

  Ofyr nie je rýchlo vytvorená napodobenina. Ofyr je originál. 


Kontaktný formulár