storage cover butcher

Neviete, aký OFYR si vybrať?


Vyberte si OFYR, ktorý vám vyhovuje

OFYR je vyrobený tak, aby ste sa o neho nemuseli starať. Môžete ho nechať vonku pod holým nebom po celý rok a vyčistíte ho veľmi jednoducho. OFYR nie je len funkčným pomocníkom, ale zároveň dizajnovým kúskom, ktorý dodá šmrnc každej záhrade.

Ofyr classic

Klasický pôvodný OFYR, hodí sa všade. Stvorený ako socha, ktorá ozvláštni centrálnu časť záhrady. Olympijský oheň, kde sa ľudia môžu stretávať aj v zime. Bez údržby a pohyblivých dielov. Pracant, ktorého môžete premiestniť na inú nehnuteľnosť podľa sezóny alebo si s ním otvoríte stánok na farmárskom trhovisku.

black 100 grill

Ofyr classic storage

Praktik a fešák. Jednoduchosť OFYRu CLASSIC vyladená praxou. Uskladní dostatok dreva na celodenné varenie. Voda ani popol sa do styku s vaším suchým drevom nedostane.

storage 100 cover 100 butcher

Ofyr island

Kráľ medzi OFYRmi. Lev a levica našej svorky. Umiestnite ISLAND kamkoľvek a máte všetko po ruke. Drevo, teda ohromné množstvo dreva. Pracovný priestor s drevenou doskou a dokonca odkladaciu poličku na bylinky a korenie. Na vašej záhrade si sám nájde miesto, kde sa mu bude najlepšie odpočívať.

island 85 on fire

KDE NAKÚPIŤ?

OFYR je vyrobený tak, aby ste sa o neho nemuseli starať. Môžete ho nechať vonku pod holým nebom po celý rok a vyčistíte ho veľmi jednoducho.

Kde kúpiť Mám otázku

Kontaktný formulár