ofyr black 2019 32


OFYR KAMADO TABLE 65 PRO Cena: od 1745,0

V minulej sezóne sme s veľkým úspechom predstavili stôl OFYR Kamado Table 135 PRO Teak Wood BGE pre Big Green Egg Large, ktorý je k dispozícii vo verzii Corten a BLACK. Tak vznikla prvá štýlová jednotná, modulárna a mobilná vonkajšia kuchyňa pre vonkajšie kuchynské spotrebiče rôznych značiek, ako napríklad v tomto prípade OFYR a Big Green Egg. Veríme že to bol správny krok k tomy aby sa rôzne značky zladili štýlovo medzi sebou. Táto nová koncepcia vyústila aj do požiadavky na kompaktnejšie riešenie. Preto teraz predstavujeme OFYR Kamado Table 65 PRO Teak Wood BGE, kompaktného brata verzie 135, vo verzii Corten a BLACK. Ideálne na použitie napríklad v kombinácii s teakovým drevom OFYR Island 100 PRO. 

 

Okrem verzie z teakového dreva teraz predstavujeme aj verziu s betónovou doskou, ktorá na rozdiel od teakovej drevenej dosky, môže byť vždy ponechaný vonku. Tento betónový vrch nie je k dispozícii pre Kamado Joe Classic II. Ideálne na použitie napríklad v kombinácii s keramikou Dark Grey OFYR Island 100 PRO.

Keďže je stôl na kolieskach, je veľmi skladný a možno ho ľahko premiestňovať. Ďalšie skladovací priestor sa hodí na ukladanie príslušenstva.
Vďaka tomuto stolu budete mať svoje vajíčko štýlovo uložené a celá kuchyňa bude zladená v štýle Ofyr.

Teakové drevo je prírodný a odolný produkt a ak ho nebudete práve dlho používať,
je lepšie ho skladovať v uzavretých priestoroch.
Poznamenávame, že gril Kamado Joe resp. BGE nie je súčasťou tohto produktu, samozrejme je možné zakúpiť súčasne celý set.

Kontaktujte nás pre ďalšie informácie na info@ofyr.sk

Ceny a dostupnosť overujte u najbližšieho predajcu OfyrSúbory na prevzatie


OFYR KAMADO TABLE PRO KJ 159 KB
OFYR KAMADO TABLE PRO BGE 173 KB

Kontaktný formulár