ofyr black 2019 32


OFYR KAMADO TABLE 65 PRO The Bastard / BGE Cena: od 1745,0

V minulých sezónach sme s veľkým úspechom predstavili stôl OFYR Kamado Table 135 PRO pre Big Green Egg Large, ktorý je k dispozícii vo verzii Corten a Black. Tak vznikla prvá štýlová jednotná, modulárna a mobilná vonkajšia kuchyňa pre vonkajšie kuchynské spotrebiče rôznych značiek, ako napríklad v tomto prípade OFYR a Big Green Egg. Bol to správny krok k tomu, aby sa rôzne značky zladili štýlovo medzi sebou. Táto nová koncepcia vyústila aj do požiadavky na kompaktnejšie riešenie. Preto teraz predstavujeme OFYR Kamado Table 65 PRO pre The Bastard Large a BGE Large, kompaktného brata verzie 135, vo verzii Corten a BLACK. Ideálne na použitie napríklad v kombinácii s teakovým drevom OFYR Island 100 PRO. 

 

Vštky verzie sú k dispozícii s betónovou doskou, ktorá môže byť vždy ponechaná vonkuIdeálne na použitie napríklad v kombinácii s keramikou Dark Grey OFYR Island 100 PRO.

Keďže je stôl na kolieskach, je veľmi skladný a možno ho ľahko premiestňovať. Ďalšie skladovací priestor sa hodí na ukladanie príslušenstva.
Vďaka tomuto stolu budete mať svoje vajíčko štýlovo uložené a celá kuchyňa bude zladená v štýle Ofyr.

Poznamenávame, že gril The Bastard resp. BGE nie je súčasťou tohto produktu.

Kontaktujte nás pre ďalšie informácie na info@ofyr.sk

Ceny a dostupnosť overujte u najbližšieho predajcu OfyrSúbory na prevzatie


OFYR KAMADO TABLE PRO KJ 159 KB
OFYR KAMADO TABLE PRO BGE 173 KB

Kontaktný formulár